Anket
Sitemizden Vip Üyelik Alarak Sitemize Destek Olmayı Düşünür müydünüz ? Vip Üyelikte Filmleri Direk Kendi Sunucularımızdan Bekleme Süresi ve Limit Kısıtlaması Olmadan Son Hızlarda indirebileceksiniz.

Popüler Filmler

Son Yorumlar

 • merunlu


  0/1
  Ultrahdindir.Com Vip
  5dk içinde hesap gönderildi tşkler
  2019-08-12 00:29:40
 • Sitemizden Vip Üyelik Almak için Alttaki Paketlerden Seçiminizi Yapabilirsiniz.
  Vip uye ol Vip uye ol Vip uye ol Vip uye ol Vip uye ol


  Güvenli Bir Şekilde Turbobit Hesabı Almak için Alttaki Bağlantıya Tıklayabilirsiniz.
  Upgrade to Turbo  Yukarıdan Seçtiğiniz Vip Üyelik Satın Alma İşleminizden Sonra Lütfen ÖDEME BİLDİRİM FORMU'nuzu Doldurmayı Unutmayın.

  ÖDEME BİLDİRİM FORMUNA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

  Türkiye' nin En Güncel Ve İlklerin Adresi Olan ultrahdindir.com Vip Üyelik Satış ve Başvuru Sayfasına Öncelikle Hoşgeldiniz.

  Uzun Bir Bekleyişten Sonra Sizlere Vip Tek Link ve Son Sürat Download Keyfini Yaşatmanın Mutluluğu İçerisindeyiz. Artık Birçok Dosya Barındırma Sitelerinden Bağımsız Olarak Sizlerde Kaliteli ve Son Hızda Film indirme Keyfinin Tadını ultrahdindir.com'da Çıkartacaksınız. Sizlerin Desteğiyle Günden Güne Büyüyen Arşivimizde Vip Üyelerimize Özel Olarak Hazırlanan Öncelikli 4K Ultra HD Filmler - Bluray Filmler, 3D Half-Sbs Dual ve 1080p Full HD Dual İçerikli Sunumlar ile Vip Arşivimizi Sizlerin Beğenisine ve Paylaşımına Sunuyoruz. Yakın Zamanda Çalışmalarına Devam Ettiğimiz Vip Arşivimizi En Kaliteli Ve Hızlı Bir Şekilde Sizlerin Beğenisine Sunuyoruz.

  Bunun Dışında Vip Üyelik Aldığınızda Ne Gibi Avantajlara Sahip Olacaksınız Bunlardan Biraz Bahsedelim. Kısacası Neden Vip Üyelik Alıcaksınız.


  01- Vip Üyelik Adığınızda Vip Üyeliğe Tanımlanan Tüm Filmleri Tek Link Ve Son Hızlarda İndirebileceksiniz.
  02- Vip Üyelik Adığınızda Part Part Ugraşmaktan 50 Part İndirdim 1 Tanesi Patlak Çıktı, Rar'dan Çıkartırken Crc Hatası Verdi Vb. Derdiniz Olmayacak.
  03- Vip Üyelik Adığınızda Hiç birzaman Silinmeyen Linkler, En Eski Ve Yeni Arşivi Rahatça İndirebileceksiniz.
  04- Vip Üyelik Adığınızda Yayınlanan En Güncel Film Paylaşımlarını ilk Önce Siz İndirebileceksiniz.
  05- Vip Üyelik Adığınızda Film indirirken Son Sürat Hız Yakalamak İçin IDM Downloader (Internet Download Manager) Kullanabiliceksiniz.
  06- Vip Üyelik Adığınızda Sitemizden 7/24 Sınırsız Ve Kotasız Film indirme Yapabileceksiniz.
  07- Vip Üyelik Adığınızda Yardim (Helper) Hizmeti Alabiliceksiniz.
  08- Vip Üyelik Adığınızda Her Türlü Teknik Sorunlara Yanit Ve Destek Alabileceksiniz.
  09- Vip Üyelik Adığınızda Uzak Masaüstü Desteği ve Teamviewer ile Uzaktan Yardım Alabileceksiniz.
  10- Vip Üyelik Adığınızda Sizde ultrahdindir.com'da 7/24 İşleyen Bir Zincire Katılacaksınız.

  NoT: ultrahdindir.com Vip Sisteminde Vip'e Özel Olan Tüm Arşivimiz Yüksek Kapasiteli Kendi Yurtdışı Serverlarımızda Bulunmaktadır. Vip Üye Olduktan Sonra Başka Herhangi Bir Yere Üye Olmanıza Gerek Yoktur. (Turbobit & Letitbit & Netload & Uploaded Gibi) Siteleri Unutun ! Sitemizden Sadece "Vip" ile Başlayan Menülerden Vip Download Yapabilmektesiniz.

  Ultrahdindir.Com Vip Üyelik Başvuru Merkezi ! Ultrahdindir.Com Vip Üyelik Başvuru Merkezi ! Ultrahdindir.Com Vip Üyelik Başvuru Merkezi ! Ultrahdindir.Com Vip Üyelik Başvuru Merkezi ! Ultrahdindir.Com Vip Üyelik Başvuru Merkezi !

  Yukarıdan Seçtiğiniz Vip Üyelik Satın Alma İşleminizden Sonra Lütfen ÖDEME BİLDİRİM FORMU'nuzu Doldurmayı Unutmayın.


  ÖDEME BİLDİRİM FORMUNA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

  SIKÇA SORULAN SORULAR VE VİP ÜYELERİMİZİN UYMASI GEREKEN KURALLAR.


  1- Vip Üye Olduğumda Film Ve Dosyaları İndirirken İnternetim Kesilirse Yada Bilgisayarım Kapanırsa Daha Sonra Kaldığım Yerden Devam Edebilecekmiyim ?
  Cevap: Film İndirirken İndirme Yöneticinizin Yada Web Tarayıcınızın İzin Verdiği Ölçüde Downloadlarınızı İstediğiniz Zaman Duraklatır, İstediğiniz Zaman Kaldığınız Yerden Devam Edebilirsiniz. ultrahdindir.com Vip Serverları Barındırdığı Dosyaları Duraklatıp Devam Ettirme Özelliğine Sahiptir.

  2- Vip Üye Olduğumda Aynı Anda Kaç Dosya İndirebileceğim ?
  Cevap: İşte Burada ultrahdindir.com Vip Üyeliğin Farkını Ortaya Koymaktadır. Vip Serverlarımızdan Aynı Anda Sınırsız Dosya İndirebilirsiniz. Ve Bu Dosyaları Bağlantınızın İzin Verdiği Son Hızlarda Download Yaparsınız.

  3- Sınırsız Ve Eşzamanlı İndirmeyi Destekliyorsunuz. Vip Üye Olduğumda ultrahdindir.com Olarak Aynı Anda Birçok Dosyayı İndirmeye İzin Veriyorsunuz. Peki Sunucu Kapasiteniz Bunun İçin Yeterlimi ?
  Cevap: Sunucularımız 24 Çekirdekli Xeon İşlemci Ve 128 GB Ram Kullanmaktadır. 1 Gbit Hat Kapasitemiz Bulunmaktadır.

  4- Vip Üye Olduğumda Bağlantı Yada Hız Sınırı Varmı ?
  Cevap: Hayir Yok. Internet Hızı 1 MBiT Olanda 1 GBit Olanda ultrahdindir.com Vip Üyelikten Yararlanabilir. Ve Bağlantılarının Desteklediği Son Hızlarda Download Yapabilirler. Çünki Bizim Toplam Hat Kapasitemiz Bunu Desteklemekte ve Gerekirse Bunu Arttırabilmekteyiz.

  5- Yüksek Boyuttaki Filmler Ve Dosyalarda Tek Link Olacak Mı ?
  Cevap: Vip'e Özel Oluşturulan Tüm Arşivimiz İstisnasız Tek Link Olarak Paylaşıma Verilicektir. Kesinlikle Part Ve Rar Derdiniz Olmayacaktır.

  6- Vip Üye Olduğumda Film İsteğinde Bulunabilirmiyim ?
  Cevap: Ultrahdindir.com Vip Üyelik Sisteminde İstek Üzerine Film Yüklenmemektedir. Zaten Amacımız Öncelikli Olarak 4K Ultra HD ve 1080p Full HD Dual İçerikli Arşivi Sizlerin Beğenisine ve Paylaşımına Sunmaktır.

  7- Siteye Yüklenen Tüm Yapımlar Ve Dosyalar Vip Üyelikte Yer Bulacak Mı ?
  Cevap: Şuan ultrahdindir.com Vip Serverlarında Öncelikli Olarak 4K Ultra HD - 3D Half-Sbs Dual ve 1080p Full HD Dual İçerikli Arşiv Oluşturulmaktadır. Sadece Vip Üyelerimiz İçin Ayrıca Oluşturulmuş Menü Üzerinde Bulunan Vip Download'a Özel Kategorilerinden Ve Konu Altlarında Belirtilen Vip Download Butonu Olan Sunumlardan Download Yapabileceksiniz.

  8- Vip Üye Olduğumda Bana Gönderilen Vip Üye Adım Ve Şifremi Değiştirebilirmiyim ?
  Cevap: Vip Kullanıcı Adınızı Ve Şifrenizi Güvenlik Nedeniyle Biz Belirliyerek Size Göndermekteyiz. Kullanıcılar İstediği Kullanıcı Adı Ve Şifreyi Kullanamazlar / Belirliyemezler ve Değiştiremezler. Şifrenizi Unuttuğunuzda Ve Kaybettiğinizde VİP ÜYELİK DESTEK FORMU'ndan Talepte Bulunabilirsiniz.

  9- Sunucu, Server, Vps Yada Vps Kullanıyorum. Buralara İndirme Yapabilirmiyim ?
  Cevap: Hayır Herhangi Bir Server, Sunucu, Vps Yada Vds Üzerine ultrahdindir.com Vip Üyelerine Özel Dosyaları İndiremezsiniz. Böyle Bir Durum Söz konusu Olup Tespit Edildiğinde ultrahdindir.com Vip Üyeliğiniz Ve ultrahdindir.com Free Üyeliğiniz Sorgusuz Ve Sualsiz Olarak Banlanıp İptal Edilmektedir.

  10- Başka Bir Sitede Yönetici, Moderatör Ve Görevliyim ultrahdindir.com Vip Sistemine Kayıt Olabilirmiyim ?
  Cevap: Hayır ultrahdindir.com Vip Üyelik Sistemine Herhangi Bir Sitede Yönetici, Moderatör Ve Görevli Olan Kimse Kayıt Olamaz Ve Üyelik Alamaz. Böyle Bir Durum Söz konusu Olup Tespit Edildiğinde ultrahdindir.com Vip Üyeliğiniz Ve ultrahdindir.com Free Üyeliğiniz Sorgusuz Ve Sualsiz Olarak Banlanıp İptal Edilmektedir.

  11- Vip Üye Olduğumda Hem Evimde Hemde İşyerimde İki Bilgisayarım Var, İki Yerden De Dosya İndirmek İstiyorum. Bu Mümkün Mü ?
  Cevap: Hayır. ultrahdindir.com Vip Üyeliğinizi Sadece Bir Bilgisayar Üzerinde Kullanabilirsiniz. Aynı Anda 2 Bilgisayardan Olmamak Kaydı İle Size Verilen Kullanıcı Adı Ve Şifrenizle Bir Gün Ev Bilgisayarınızdan Bir Gün İşyerinizdeki Bilgisayarınızdan Farklı Gün Ve Zamanlarda Download Yapabilirsiniz. Aynı Anda İki Bilgisayar Üzerinden Download Yapıldığı Tespit Edildiği An Ve Taktirde ultrahdindir.com Vip Üyeliğiniz Ve ultrahdindir.com Free Üyeliğiniz Sorgusuz Ve Sualsiz Olarak Banlanıp İptal Edilmektedir.

  12- Hangi Durumlarda ultrahdindir.com Vip Üyeliğim Tehlikeye Girer ?
  Cevap: ultrahdindir.com Vip Üyeliğinizi Başkalarıyla Paylaştığınızda, Bir Kullanıcı Adıyla Aynı Anda İki Farklı Ip'den Yani İki Farklı Bilgisayardan Download Yaptığınız Tespit Edildiğinde, Başka Bir Sitede Yönetici, Moderatör Ve Görevli Olduğunuz Tespit Edildiği Taktirde, Sunucu, Server, Vps Yada Vps Kullandığınız Tespit Edildiği Taktirde, İndirdiğiniz Dosyaların Bir kısmını Yada Tamamını Dolaylı Yoldan Dahi Olsa Paylaştığınız Taktirde, ultrahdindir.com Vip Üyeliğiniz Tehlikeye Girer.

  13- Vip Üyelik Ücretini Yatırdım Ve ÖDEME BİLDİRİM FORMU'nu Doldurdum, Vip Üye Kullanıcı Adım Ve Şifrem Ne Kadar Zaman Sonra Bana Bildirilecektir ?
  Cevap: ultrahdindir.com Vip Üyelik Kullanıcı Adınız Ve Şifreniz ÖDEME BİLDİRİM FORMU'nuzu Doldurduktan Ve Ödeme Teyid İşleminizden Sonra En Geç 24 Saat İçerisinde Tüm Vip Bilgileriniz Size ÖDEME BİLDİRİM FORMU'nda Belirttiğiniz E-Mail Adresinize Mail Olarak Gönderilecektir.

  14- Vip Üyelik İle İlgili Sıkıntı Yaşıyorum Okuduklarımdan Hiçbir Şey Anlamadım Yada Biryerde Takıldım, Üyelik Aldım Yada Almak İstiyorum Sormak İstediğim Soru Yada Sorularım Var Size Nasıl Ulaşabilirim ?
  Cevap: ultrahdindir.com Vip Üyelik İle Olan Tüm Soru Ve Görüşlerinizi ultrahdindir@gmail.com Adresinden Yada VİP ÜYELİK DESTEK FORMU'ndan Bizlere Ulaşabilirsiniz.

  Ultrahdindir.Com Vip Üyelik Başvuru Merkezi ! Ultrahdindir.Com Vip Üyelik Başvuru Merkezi ! Ultrahdindir.Com Vip Üyelik Başvuru Merkezi ! Ultrahdindir.Com Vip Üyelik Başvuru Merkezi ! Ultrahdindir.Com Vip Üyelik Başvuru Merkezi !

  Yukarıdan Seçeceğiniz Vip Üyelik Satın Alma İşleminizden Sonra Lütfen ÖDEME BİLDİRİM FORMU'nuzu Doldurmayı Unutmayın.


  ÖDEME BİLDİRİM FORMUNA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN


  Önemli Not

  Sitemizde Bulunan Paylaşımlarımız Free Account (Ücretsiz Üyelik) ile Download Yapan Kullanıcılarımızı da Üzmemek Adına Ücretsiz Paylaşımlarımız Devam Edicektir. Vip Üyelerimiz İçin Ayrıca Oluşturulmuş Başında Vip ibaresi Olan Menülerden Download Yapabilir Ve Konu Altlarında Belirtilen Vip Download Butonlarından Konunun Vip Üyelik ile Download Yapılabileceğini Takip Edebilirsiniz.

  VİP ÜYELİK ÖDEME BİLDİRİM FORMU'na GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ !

  VİP ÜYELİK DESTEK FORMU'na GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ !

  IDM İLE VİP DOSYALARINI INDIRME. RESİMLİ ANLATIM İÇİN TIKLAYINIZ !

  IDM - INTERNET DOWNLOAD MANAGER PROGRAMINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !

  HARDDİSK FİLM DOLUM SAYFAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
  1 AYLIK VİP ÜYELİK ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

  3 AYLIK VİP ÜYELİK ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

  6 AYLIK VİP ÜYELİK ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

  9 AYLIK VİP ÜYELİK ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

  12 AYLIK VİP ÜYELİK ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ


  Vip Üyelik Satın Alma İşleminizden Sonra Lütfen ÖDEME BİLDİRİM FORMU'nuzu Doldurmayı Unutmayın.


  ÖDEME BİLDİRİM FORMUNA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN
  İSTERSENİZ ÖDEMELERİNİZİ PAYPAL İLE DE YAPABİLİRSİNİZ. ALMAK İSTEDİĞİNİZ ÜYELİK SÜRESİNİ VE MAİL ADRESİNİZİ İLETİŞİM KISMINDAN BELİRTEREK FİYAT ALINIZ.

  Ultrahdindir.Com Vip Üyelik Başvuru Merkezi !  Güvenli Bir Şekilde Turbobit Hesabı Almak için Alttaki Bağlantıya Tıklayabilirsiniz.
  Upgrade to Turbo


  Allah Rızası için Bir Yorum

  Lütfen idm programını indir

  Sitemizden Vip Üyelik Almak için Alttaki Paketlerden Seçiminizi Yapabilirsiniz.
  Vip uye ol Vip uye ol Vip uye ol Vip uye ol Vip uye ol

  Vip Üyelik Banner

  Etiketler: vip uyelik, vip film indir, en buyuk vip film arsivi, vip filmleri indir, film indir vip, vip satis merkezi, vip film indirme sitesi, en saglam vip siteleri, film indir, vip bluray indir, vip 4k indir, vip sinirsiz indir, vip limitsiz indir, vip sitesi

  Makaleyi Düzenleyen: UltraHD - 15-07-2019, 11:00

  Önerilen Filmler:

  Değerli misafirimiz, sitemizi ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz. Sitemizdeki indirme linklerinin tamamını görebilmek, konulara yorum yapabilmek ve Sitemiz üzerinden sizlere sunulan ViP TEK LİNK FİLMLERİ indirebilmek için sitemize ViP ÜYE OLMALISINIZ. ViP Üyelik konusuna gitmek için BURAYI TIKLAYIN ve ViP ÜYELİK işleminizi tamamlayın.
  merunlu
  Grubu: Vip
  12 Ağustos 2019 00:29
  5dk içinde hesap gönderildi tşkler

  Yorumları:1 | Makaleleri:0]
  Betta_54
  Grubu: Vip
  8 Ağustos 2019 18:07
  Hızlı geri dönüş için teşekkürler.

  Yorumları:1 | Makaleleri:0]
  free_shops
  Grubu: Vip
  7 Ağustos 2019 23:33
  İlginiz için teşekkürler. Sitenizdeki bu muhteşem filmleri indirmek için sabırsızlanıyorum.

  Yorumları:2 | Makaleleri:0]
  Levent127
  Grubu: Vip
  5 Ağustos 2019 18:14
  Aradığım bütün güzel içerik filmler diziler hepsi burda bulmak çok güzel çok kaliteli bir site ilgi alakaları içinde ayrıca çok teşekkür ederim

  Yorumları:1 | Makaleleri:0]
  Brky
  Grubu: Vip
  4 Ağustos 2019 15:38
  İlgi,alaka ve hızlı dönüşünüz için teşekkürler. Kaliteli hizmet beğendim

  Yorumları:1 | Makaleleri:0]
  _menzil_
  Grubu: Vip
  3 Ağustos 2019 21:59
  Hızlı üyelik ve yardım için çok teşekkür ederim

  Yorumları:1 | Makaleleri:0]
  tarkio
  Grubu: Vip
  3 Ağustos 2019 19:46
  Hızlı alışveriş ve ilgi için çok teşekkürler.

  Yorumları:1 | Makaleleri:0]
  Kaan2245
  Grubu: Vip
  2 Ağustos 2019 19:17
  Daha önce bir aylık almıştım sonrasında üç aylık daha aldım hızlı bir şekilde işlemleri yapıyorlar ve rahatlıkla film indirebiliyorum. Site zaten muazzam. Güvenle vip üyelik alabilirsiniz. Paylaşımlar çok kaliteli. Site çalışanlarına teşekkür ediyorum.

  Yorumları:1 | Makaleleri:0]
  ykangul
  Grubu: Vip
  2 Ağustos 2019 18:54
  Hızlı servis. Teşekkürler

  Yorumları:1 | Makaleleri:0]
  roses76
  Grubu: Vip
  29 Temmuz 2019 23:56
  Kaliteli filmleri yüksek çözünürlükte bulabileceğiniz çok ender bir site. her konuda her zaman destek veren bir yönetici. Arkadaş sadece film vermiyor aynı zamanda kaliteli bir hizmette veriyor. Burayı tek geçerim.

  Yorumları:14 | Makaleleri:0]
  enginbolats
  Grubu: Vip
  26 Temmuz 2019 18:02
  Daha önceden bu siteyi keşfetmediğim için üzgünüm. istediğim hızda indirme hızlı geri dönüş bu sitede uzun zaman kalıcağıma eminim.

  Yorumları:2 | Makaleleri:0]
  efsanem
  Grubu: Vip
  23 Temmuz 2019 23:00
  öncelikle iyi geceler dilerim
  Buradan aldığım hizmetten çok memnunum onun için üyeliğimi 6 ay daha hiç düşünmeden uzattım daha uzun sürede burada kalcağim kısmet olursa herşey için çok teşekkürederim iyi çalışmalar kolay gelsin

  Yorumları:23 | Makaleleri:0]
  oflu_neco
  Grubu: Vip
  22 Temmuz 2019 19:16
  şahsımın ufak bir beceriksiliğinden dolayı bağlantıda yaşadığım sorunu uzaktan kontrol ile bağlanıp anında hallettiler. Kıymetli arkadaşa çok teşekkür ederim :)

  Yorumları:2 | Makaleleri:0]
  35dem
  Grubu: Vip
  21 Temmuz 2019 18:10
  Yıllardır devam eden sağlam bir siteniz var. Sunulan filmler için teşekkürler.

  Yorumları:1 | Makaleleri:0]
  legendfener
  Grubu: Vip
  21 Temmuz 2019 12:44
  İkinci kez vip üyelik alıyorum ve güncel filmleri en iyi kalitede izlemekten çok memnunum. Vip Arşivinin daha da genişlemesi dileğiyle çalışmalarınız da başarılar dilerim.

  Yorumları:1 | Makaleleri:0]
  oflu_neco
  Grubu: Vip
  20 Temmuz 2019 16:00
  Daha önce merdiven altı sitelerle çok uğraştım. Şeytana uyup deniyicem dedim. 3 aylık bir vip aldım.
  Şuanki düşüncem.
  UYUN ARKADAŞLAR ARADA ŞEYTANA PİŞMAN OLMAZSINIZ.. TEŞEKKÜRLER :)

  Yorumları:2 | Makaleleri:0]
  Emre0910
  Grubu: Vip
  20 Temmuz 2019 15:05
  4k Ultra HD filmleri çok merak ediyorum Vip aldık. Bakalım kalitesi nasıl olacak.

  Yorumları:1 | Makaleleri:0]
  Z.ABAY
  Grubu: Vip
  20 Temmuz 2019 14:57
  Her şey için teşekkürler, her şey hızlı ve sorunsuz ilerledi ve sonuçlandı.

  Yorumları:1 | Makaleleri:0]
  ugur1079
  Grubu: Vip
  19 Temmuz 2019 18:44
  Sorunsuz bir alışveriş ve ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.

  Yorumları:2 | Makaleleri:0]
  vellsaide
  Grubu: Üye
  15 Temmuz 2019 14:34
  Merhaba, Vip üyelik alır almaz aktivasyon yapıldı.Hızlı dönüşleri için site yetkililerine teşekkür ederim.

  Yorumları:1 | Makaleleri:0]
  orhan35
  Grubu: Üye
  15 Temmuz 2019 10:51
  Vip alırken film indirirken o kadar kolaylık sağlanıyorki ben böyle bi site görmedim keşke daha önce bulsaydım burayı ve geri dönüşleride mükemmel hemen yardımcı oluyorlar ekip çalışması 10 numara inanın herkese tavsiye edicem başarılarınızın devamını dilerim

  Yorumları:1 | Makaleleri:0]
  ibrhmpkr
  Grubu: Vip
  14 Temmuz 2019 20:24
  Üyeliğimi yaptım alışveriş güvenli arkadaşlar geri dönüşleri 15 20 dakika olmadı sanırım. Satın aldım yemek yiyip geldim cevap gelmişti teşekkürler ilgilenenler için. Sorunsuzca vip üyelik alabilirsiniz.

  Yorumları:1 | Makaleleri:0]
  Sayko1981
  Grubu: Vip
  8 Temmuz 2019 22:20
  En yeni filmleri en hızlı şekilde bizlere sunduğunuz ve güvenilirliğiniz için çok teşekkür ederim.

  Yorumları:1 | Makaleleri:0]
  reos
  Grubu: Vip
  7 Temmuz 2019 23:13
  teşekkür ederim vip üyelik bu kadar hızlı olmamıştı. İlgililere tekrar teşekkür ediyorum.

  Yorumları:1 | Makaleleri:0]
  hsynileri
  Grubu: Üye
  6 Temmuz 2019 13:24
  Uzun zamandır film indirdiğim site zaten. ViP üyeliği de kısa zamanda aldım ve çok memnunum.

  Yorumları:3 | Makaleleri:0]
  serdar_guc
  Grubu: Üye
  5 Temmuz 2019 19:19
  Az önce bir sıkıntı yaşadım bilgisayarıma bağlanıp sorunu hemen çözdüler gayet güvenillir ve saygılı kişiler deneyin pişman olmassınız

  Yorumları:2 | Makaleleri:0]
  beacon
  Grubu: Vip
  3 Temmuz 2019 16:52
  Daha öncede 3 aylık üyelik almış ve memnun kalmıştım, bugün tekrar 3 Aylık vip üyelik aldım. Teşekkürler.

  Yorumları:1 | Makaleleri:0]
  SerialKiller
  Grubu: Üye
  2 Temmuz 2019 19:48
  1 Aylık deneme için VIP aldım. Umarım VIP üyeliği devam ettiririz. Teşekkürler.

  Yorumları:1 | Makaleleri:0]
  sciftci
  Grubu: Üye
  2 Temmuz 2019 18:45
  Herkese Teşekkürler daha evvelde 3 aylık üye olmuştum şimdi 12 aylık üyelik aldım. Güzel bir site bilhassa 3D filmler icin mükemmel
  bir çalışma diyebilirim çalışmalarınızda başarılar.

  Yorumları:1 | Makaleleri:0]
  serdar_guc
  Grubu: Üye
  30 Haziran 2019 10:07
  Tüm sorulara hızlı bir şekilde cevap veriliyor bundan şüpheniz olmasın. Güvenilir ve alınır. Turbobit yerine vip üyelik alın kafanız rahat olsun arkadaşlar.

  Yorumları:2 | Makaleleri:0]
  Bilgi
  Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.